Jsem kmotrou

Pro mou malou Elinku-Elenku

14. prosince 2008 v 21:14 | Macek

Pro Kmotry a jejich panenky

14. prosince 2008 v 13:04 | Macek

Jak jsem se stala Kmotrou

9. prosince 2008 v 7:43 | Macek
Tak, začalo to soutěží u naší milé Rosničky, má nádhernou sbírku porcelánových panenek a dostala nápad sehnat pro ně kmotry. Se soutěží si opravdu vyhrála a proč také ne, vždyť i dospělí mají v sobě kousek nebo zbytek dítěte a někdy se to u nich i projeví. V dnešní době shonu, neurvalého chování jeden k druhému je to potřeba. Proč se nevrátit do dětských dnů a hlavně snů, které jsme uzavřeli do šuplíku zapomnění.
Rozhodla jsem se tedy také pootevřít své dvířka do pro mě neznámé komnaty radostného dětství, bezstarostnosti a krásného snění. Měla jsem to s výběrem panenky hodně jednoduché, nikdy si moc dlouho nic nevybírám, nemám totiž ráda když se díky výběru dostane člověk do nerozhodnosti. Do oka mě padla víla Elina, má krásné světlé vlásky a modré šatičky což kdo mě zná, ví že modrá je má barva, jednoduše ta panenka mi má co říci.
Budu tedy kmotrou krásné víly která dokáže jak už to v pohádkách bývá rozdávat dětem do tváří krásný úsměv.
Jako kmotra mohu Elince dát i její druhé jméno a tak jsem zvolila jméno Elena. Dlouho jsem ani nemusela přemýšlet nad datem jejího narození, byla to velmi jednoduchá volba 1. června na Mezinárodní Den Dětí.
Pro Elinu - Elenu jsem měla udělat nějaké přáníčko, obrázek a také vyhledat nějaký hudební klip. Jak jsem se snažila může každý posoudit sám.
Má písnička pro Elinku - Elenku: Enya-Epona
 
 

Reklama